Katedra Przekładoznawstwa

Rozwijaj swój Potencjał z Cognizant!

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy serdecznie zaprasza studentów II stopnia oraz studentów 3 roku I stopnia Wydziału Językoznawstwa do udziału w wyjątkowych warsztatach, które odbędą się przy współpracy z firmą Cognizant. To niepowtarzalna okazja, aby zdobyć cenne umiejętności z zakresu rozwoju profilu osobistego, tworzenia profesjonalnego CV, skutecznego przygotowania do rozmów kwalifikacyjnych oraz odkrycia tajników poszukiwania atrakcyjnych ofert pracy na rynku.

Plakat Cognizant na UKW

O Firmie Cognizant:

Cognizant to globalna firma specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla biznesu. Z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, firma jest liderem w obszarze transformacji cyfrowej, oferując kompleksowe usługi w dziedzinie IT, konsultingowe oraz rozwiązania z zakresu analizy danych. Współpraca z Cognizant to nie tylko szansa na zdobycie wiedzy, ale także możliwość nawiązania kontaktów z profesjonalistami branżowymi.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę Cognizant.

Jakie tematy poruszymy:

• Rozwój Profilu Osobistego: Dowiedz się, jak wyeksponować swoje mocne strony i zbudować unikalny wizerunek online.
  • Tworzenie Profesjonalnego CV: Opanuj sztukę przygotowywania dokumentu, który wyróżni Cię spośród konkurencji.
  • Przygotowanie do Rozmów Kwalifikacyjnych: Poznaj skuteczne techniki prezentacji siebie i swoich umiejętności.
  • Znajdowanie Ofert Pracy na Rynku: Cognizant podzieli się sprawdzonymi strategiami poszukiwania interesujących możliwości zawodowych.
  • Konsultacje: Doświadcz ekspertyzy i zdobywaj cenne wskazówki podczas konsultacji na żywo.

Spotkanie:

Data: 13 grudnia

Miejsce: ul. Chodkiewicza 30, sala 21, budynek G

Godzina: 15:00

Firma Cognizant gorąco zachęca studentów II stopnia oraz studentów 3 roku I stopnia do udziału w spotkaniu. To niepowtarzalna okazja, aby zdobyć praktyczną wiedzę i zacząć świadomie kształtować swoją przyszłość zawodową.

Zapisz się już teraz i otwórz drzwi do nowych możliwości!

Zapisy!